Autor: admin

Pyžamová párty

Po roce opět zveme Vaše děti na pyžamovou párty s přespáním a bohatým programem. Prosíme o včasné přihlášení a těšíme se na společné dobrodružství.

Mikuláš v Domečku

Srdečně Vás zveme na Mikulášské odpoledne plné zábavy a kouzelné adventní atmosféry do mateřského centra Domeček. Na besídku je nutné předem nahlásit účast, prosíme telefonicky nebo e-mailem. Do e-mailu nám, prosím, vždy napište za co může Mikuláš Vaše děti pochválit nebo pokárat. Těšíme se na krásnou atmosféru adventního času :).

Zvládneme to i s dětmi

Milé ženy, milé maminky, blíží se Vám Vaše rodičovská dovolená ke konci? Čeká Vás rozhodnutí nového pracovního uplatnění? Nebo si mateřskou, rodičovskou dovolenou chcete zpestřit?  V obou případech pro Vás máme řešení: nabízíme možnost realizace motivačního kurzu, kariérové poradenství a mnohé další.  Bližší informace najdete zde:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-uGMSU_cAWKg46av5sr0_uPHSWxMi70nSvYrfMw0E59pzOQ/viewform

Svatý Martin

Letos opět do Luk přijede sv. Martin! Přijďte se zapojit do lampiónového průvodu a užít si krásnou svatomartinskou atmosféru 

Trdlohrátky

Tolik oblíbené „Trdlohrátky“ jsou pro Vás a Vaše děti připraveny i v tomto školním roce. Kdo z Vás chce zjistit, co k nám každoročně láká naše nejmenší s maminkami, přijďte za námi na ukázkové hodiny 11. a 13. září.

Angličtina – ukázková hodina 11. 9.

Přijďte se přesvědčit, že angličtina může být pro děti radost a velká zábava, tak jako jsme se o tom my přesvědčili v již proběhlém školním roce na kurzech Wattsenglish. Po ukázkové hodině se můžete sami rozhodnout, zda to bude pro Vaše děti to pravé 🙂. Těšíme se na Vás!