Vážení rodiče,

další školní rok je za námi a zase uběhl jako voda. Moc Vám děkujeme za fantastickou spolupráci a za důvěru.
Bylo pro nás velkou radostí a zároveň ctí připravovat program pro Vaše nejcennější poklady - Vaše děti.
Děkujeme také za milé dárečky, květiny a přání, kterými jste nás během posledních dnů doslova zasypali. Moc si toho vážíme a jsme rádi, že jste 
u nás spokojení. Přejeme Vám krásné prázdniny, spoustu společných rodinných zážitků a letní pohody. My se na Vás těšíme opět v září nebo během letních družin.

Za celý tým MC Domeček
Blanka Kovářová.

POMOC UKRAJINĚ

Děkujeme za Vaši štědrost a solidaritu při sbírce na pomoc Ukrajině v Lukách. Veškerý materiál jsme již předali a věříme, že lidem, kteří utíkají z války, tyto základní prostředky alespoň malinko pomohou na jejich cestě k bezpečí. 
Velké díky patří Klubu přátel Luk, jmenovitě paní Sukové, Špejtkové a Kabátkové. Dámy nám poskytly nejen zázemí, ale aktivně se do pomoci zapojily 
a pomáhaly nám s tříděním a nakládáním věcí. 
Situaci sledujeme a stejně jako Vy, i my si přejeme mír.

Pro více informací jsme Vám k dispozici na tel. čísle 723 830 888 nebo 720 405 948. 
Děkujeme všem, kteří se zapojili.

Letní družiny

Hezký den,
také jako rodiče řešíte program na léto a přemýšlíte, jak skloubit práci se smysluplným programem pro Vaše děti? 
Máme pro Vás řešení, což není novinka, jelikož se na družinách potkáváme už osmým rokem! 
Co Vás bude čekat?
Zajímavý program, výlety, pomůcky, odborný personál, vlídné prostředí a hlavně kamarádi, kteří se u nás pravidelně potkávají a užívají si tak společný prázdninový čas.
Děkujeme Vám za důvěru, za podporu a věřte nám, už se velmi těšíme!

Přihláška ZDE

Vážení rodiče,

V průběhu uplynulého školního roku proběhl v naší dětské skupiněa audit kvality. Přípravné období bylo náročné, samotný proces také, ale výsledek je VÝBORNÝ!
Dětská skupina Sluníčko získala ocenění ZNAČKY KVALITY. Jsme tak 1. dětská skupina na Vysočině, která toto ocenění získala.

Velmi si ho vážím, je pro mě důkazem, že svou práci děláme skvěle, že má naše práce smysl a naše služby mají vysokou kvalitu!

Touto cestou chci poděkovat svým kolegyním, rodičům i dětem. Zároveň všem přeji krásné léto, vydařenou dovolenou a dostatek odpočinku .

Za MC Domeček Blanka Kovářová