KULÍŠEK

Vážení rodiče,
od května spouštíme nový dětský klub Kulíšek. Dopolední program pro děti bez rodičů. Pokud máte o navštěvování nového programu zájem, přihlásit se můžete na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jarní stezka Luka nad Jihlavou 2022

V Mateřském centru Domeček jsme pro vás nachystali další dobrodružnou stezku plnou velikonočních a jarních úkolů, zajímavostí i zábavy. Pojďte s námi vyrazit do přírody i do ulic, užít si sluníčko, vyvětrat děti i sebe a udělat něco pro své zdraví pěknou procházkou.
Jarní stezka je připravena od 14. 4. a bude k dispozici až do 30. 4. Stezka je určena široké veřejnosti. Čeká vás 11 stanovišť (viz mapa níže) s luštěním a malou odměnou pro ty, co nám pošlou správně vyplněnou tajenku.
A pokud se navíc podělíte o své zážitky nebo fotografie přímo tady na naší facebookové stránce, ten nejvtipnější od nás získá ještě jarní osvěžení k tomu. Nechte se překvapit a pište! Datum, kdy bude možné si odměny vyzvednout, včas upřesníme. Už nyní se těšíme na všechny malé i velké dobrodruhy! Tak tři, dva, jedna, jdeme na to!

ZDE DOPLŇTE VYLUŠTĚNOU TAJENKU

POMOC UKRAJINĚ

Děkujeme za Vaši štědrost a solidaritu při sbírce na pomoc Ukrajině v Lukách. Veškerý materiál jsme již předali a věříme, že lidem, kteří utíkají z války, tyto základní prostředky alespoň malinko pomohou na jejich cestě k bezpečí. 
Velké díky patří Klubu přátel Luk, jmenovitě paní Sukové, Špejtkové a Kabátkové. Dámy nám poskytly nejen zázemí, ale aktivně se do pomoci zapojily 
a pomáhaly nám s tříděním a nakládáním věcí. 
Situaci sledujeme a stejně jako Vy, i my si přejeme mír.

Pro více informací jsme Vám k dispozici na tel. čísle 723 830 888 nebo 720 405 948. 
Děkujeme všem, kteří se zapojili.

Letní družiny

Hezký den,
také jako rodiče řešíte program na léto a přemýšlíte, jak skloubit práci se smysluplným programem pro Vaše děti? 
Máme pro Vás řešení, což není novinka, jelikož se na družinách potkáváme už osmým rokem! 
Co Vás bude čekat?
Zajímavý program, výlety, pomůcky, odborný personál, vlídné prostředí a hlavně kamarádi, kteří se u nás pravidelně potkávají a užívají si tak společný prázdninový čas.
Děkujeme Vám za důvěru, za podporu a věřte nám, už se velmi těšíme!

Přihláška ZDE
Přihláška ZDE Přihláška ZDE

Vážení rodiče,

V průběhu uplynulého školního roku proběhl v naší dětské skupiněa audit kvality. Přípravné období bylo náročné, samotný proces také, ale výsledek je VÝBORNÝ!
Dětská skupina Sluníčko získala ocenění ZNAČKY KVALITY. Jsme tak 1. dětská skupina na Vysočině, která toto ocenění získala.

Velmi si ho vážím, je pro mě důkazem, že svou práci děláme skvěle, že má naše práce smysl a naše služby mají vysokou kvalitu!

Touto cestou chci poděkovat svým kolegyním, rodičům i dětem. Zároveň všem přeji krásné léto, vydařenou dovolenou a dostatek odpočinku .

Za MC Domeček Blanka Kovářová